В Пирогов продължава борбата за живота на децата, катастрофирали Горна Оряховица
Едно от децата - 12-годишно момче, потърпевшо в тежка злополука в Горна Оряховица, е изведено от реанимация, оповестиха от Университетската болница за интензивно лекуване и незабавна медицина " Н.И.Пирогов ". Другото потърпевшо момче - на 15 години, остава настанено в Детската реанимация на лечебното заведение.
Пет малолетни момчета пострадаха при злополука на 18 юни тази година. След случая и признати за лекуване в " Пирогов ".
Пет малолетни момчета пострадаха при злополука на 18 юни тази година. След случая и признати за лекуване в " Пирогов ".
Източник: bnt.bg
КОМЕНТАРИ




