Лудогорец се класира за груповата фаза на Лига Европа. Разградчани

...

Лудогорец трепери до последно, но е в Лига Европа

Лудогорец се класира за груповата фаза на Лига Европа. Разградчани стигнаха до трагично тъждество с Марибор 2:2 в реванша на стадион " Людски врът " и след 0:0 в първата среща " орлите " съумяха да реализират огромната си цел.

Футболистите на треньора Станислав Генчев започнаха нападателно срещата и справедливо дръпнаха в резултата с голове на Марселиньо (17') и Клаудиу Кешерю (26'), който се разписа от дузпа.

През втората част играта на разградчани се срина тотално и те позволиха да бъдат изравнени, като Маркош Тавареш (65'), Руди Ванцаш (72') бяха точни за домакините. Последваха инфарктни минути, в които разградчани философски удържаха офанзивите на окрилените домакини и не позволиха ново попадение.
Източник: fakti.bg