Преди три години Швейцария нокаутира Франция, преди да загуби от

...

Унгария 1-3 Швейцария: Ударът на Breel Embolo в добавеното време слага край на надеждата за късно завръщане на унгарците, тъй като Granit Xhaka и Co правят силен старт в група A

Преди три години Швейцария нокаутира Франция, преди да загуби от Испания на четвъртфинала и те ще се завърнат тук в сряда, знаейки, че победа против Шотландия съвсем ще обезпечи класиране за осминафиналите.

И Джака, който призна, че е бил сюрпризиран какъв брой бедна е била Шотландия в петък вечерта, сподели, че чака реакция от страна на Стив Кларк, който знае, че провалянето ще възможност да алармира за края на техния шампионат.

Швейцария означи два гола през първото полувреме, преди да добави трети в добавеното време, с цел да победи Унгария с 3-1 в Кьолн в събота следобяд

Роденият в Лондон Квадво Дуа (вдясно) откри гола за Швейцария след единствено 12 минути

Унгарският полузащитник на Ливърпул Доминик Собошлай (вляво) се бореше да направи усещане като Швейцария поведе рано