Лудогорец III пречупи Сокол (Марково) с 4:3 в контрола, играна

...

Лудогорец III пречупи Сокол в мач със седем гола

Лудогорец III пречупи Сокол (Марково) с 4:3 в контрола, играна в Хисаря, където момчетата на Захари Сираков са на предварителен лагер. Мачът предложи доста обрати и конспирация до последната секунда. Гостите откриха още в 3-ата минута на срещата. „ Орлите “ притиснаха противника в търсене на равнене, само че стигнаха до него малко преди края на постоянното време – в 43 минута.

Вратарят Християн Стоянов асистира за попадението, което означи Каел Димитров. Минута по-късно обаче Сокол още веднъж поведе и се отдръпна за отмора с гол задатък. Само 3 минути след възобновяване на играта Димитър Иванов прати топката в мрежата за 2:2. Асистира му Тончо Георгиев. В 60-та минута Николай Тодоров изведе разградчани напред в резултата. Последния пас даде Петко Петков. В 75-та минута противникът стигна до изравнително попадение. „ Орлите “ дадоха отговор с гол на Христо Георгиев, който се оказа надвит и оформи крайното 4:3. Центрирането бе на Денис Кехайов.