Лудогорец II победи с 5:0 третодивизионния Родопа в контрола, играна

...

Дубълът на Лудогорец се разправи с Родопа

Лудогорец II победи с 5:0 третодивизионния Родопа в контрола, играна на Градския стадион в Смолян.

Разградчани откриха още в 50-та секунда на срещата, като прецизен с глава бе Хюсеин Кельовлуев. Отново той удвои преднината на тима с красиво попадение в 44-та минута. Кельовлуев се разписа с удар от воле с левия крайник. При този резултат приключи първото полувреме.

След почивката два гола за 4:0 вкара опитният Бранимир Костадинов. Той означи в 50-та и 61-та минута. В 80-та минута Росен Иванов оформи крайното 5:0, откакто стигна първи до отбита от вратаря на противника топка.

" Изиграхме една добра инспекция. С оглед на това, че сме в средата на подготовката, съм удовлетворен от показаното ", разяснява старши треньорът Тодор Живондов след последния съдийски сигнал.
 Лудогорец II със страховит поврат против Левски (Крумовград)

" Орлите " губеха с 0:2, само че обърнаха развоя на събитията в своя полза