Локомотив срази Партизан (Червен бряг) с 4:0 в Мездра. Срещата

...

Локо отнесе Партизан

Локомотив съкруши Партизан (Червен бряг) с 4:0 в Мездра. Срещата e от последния 30-и кръг на Северозападната Трета лига. Гроздан Илиев центрира от корнер, Ваньо Иванов посрещна топката от въздуха, получи се рикошет у противник и стана 1:0 в 8-ата минута. В 26-ата Иван Аспарухов проби и подаде, а Михаил Иванов удвои.

Четвърт час след почивката Ваньо Иванов пусна към Васил Калоянов, който направи резултата безапелационен. Той се разписа за повторно в 88-ата минута, когато му подаде влезлия като запаса младеж Йоан Цанев.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.