Локомотив (Москва) продължава да се представя все по-успешно в Премиер

...

Локомотив взе трета поредна победа

Локомотив (Москва) продължава да се показва все по-успешно в Премиер лигата на Русия. " Железничарите " записаха трета поредна победа на сметката си и към този момент пет следващи мача са без загуба, откакто надиграха с 2:1 в семейството си от 10-ия кръг.

Домакините поведоха в 25-ата минута. Тогава след центриране от корнер с глава продължи към, който от близко довкара топката във вратата за 1:0.

В началото на второто полувреме Химки изравни. В 46-ата минута напредна по левия фланг и пусна паралелно на голлинията, топката мина през няколко играчи, с цел да се озове в, който съвсем на празна врата вкара за 1:1.

Отговорът на московчани не се забави. В 55-ата минута центрира съвсем от аутлинията, а с глава благодарение на напречната греда направи резултата 2:1.

Така Локомотив събра актив от 18 точки и излезе на 5-ото място в класирането. Химки пък се намира на нежеланото 14-о място с 6 точки.

Премиер Лига 10 кръг, неделя 4 октомври  Локомотив Москва 2:1краен резулат  Химки