Лидерката на БСП Корнелия Нинова отново е претърпяла пътен инцидент,

...
Лидерката на БСП Корнелия Нинова отново е претърпяла пътен инцидент,
Коментари Харесай

Втора кола блъсна Корнелия Нинова

Лидерката на Българска социалистическа партия Корнелия Нинова още веднъж е претърпяла пътен случай, потвърдиха от пресцентъра на " Позитано " 20. Колата в която е пътувала соцлидерката е била ударена странично от такси.

Инцидентът е станал на ул. " Княз Борис ". От пресцентъра обявиха, че тя е добре, водачът й е подал сигнал на тел. 112. Нинова си тръгнала от централа на Българска социалистическа партия незабавно след конференцията, само че споделила че ще се върне, оповестява Пик. Скоро по-късно обаче се обадила, че е аварирала.

Корнелия Нинова не е потърпевша, само че поради предходната злополука наложително трябвало да бъде прегледана и по тази причина ще отиде в " Пирогов ".

Припомняме, че в границите на близо два месеца това е втори пътен случай за Корнелия Нинова. Преди време тя бе ударена откъм гърба, още веднъж в центъра на София. Тогава инцицентът обаче бе доста по-сериозен, защото имаше мозъчно сътредение и носеше шина на врата. /Марица.бг
тагове такси корнелия нинова
Източник: marica.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР