Лидерът в Серия А Наполи ще се опита днес да

...

Може ли Наполи да обърне Милан и да достигне до исторически полуфинал?

Лидерът в Серия А Наполи ще се опита през днешния ден да доближи до исторически полуфинал в Шампионска лига. Неаполитанците посрещат Милан, откакто преди седмица изгубиха с 0:1 в Милано. Реваншът от четвъртфиналите е през днешния ден от 22:00ч. в Неапол.
Прочетете още
Въпреки, че е водач в Италия и съвсем сигурен първенец Наполи загуби последните си два мача от Милан - 0:1 в първия четвъртфинал преди седмица и също преди няколко дни семейството си с 0:4 от " росонерите " в състезание, което беше и най-голямата загуба на тима от началото на сезона.

В другия полуфинал през днешния ден Челси е хазаин на Реал Мадрид. Мадричани победиха с 2:0 в Мадрид и ще имат през днешния ден елементарен реванш. Челси се намира в ужасяваща форма и следващата година няма да взе участие и в евротурнирите.

Голът на непознат терен не важи и при тъждество в общия резултат следват продължения, а в случай че и те не излъчат победител той ще бъде избран посредством дузпи.