Най-добрият български тенисист Григор Димитров не успя да победи испанеца

...
Най-добрият български тенисист Григор Димитров не успя да победи испанеца
Коментари Харесай

Григор Димитров не успя срещу испанец в Майорка

Най-добрият български тенисист Григор Димитров не съумя да победи испанеца Алехандро Давидович Фокина на тенис шампионата в Майорка.
Прочетете още
Българинът загуби с 0:2 сета и отпадна на четвъртфиналите в шампионата.

В първия сет двамата си размениха два ранни пробива, само че по-късно Фокина проби на два пъти и взе първата част с 6:3.

Във втория сет един пробив беше необходим на Фокина да затвори мача - 6:3.

В борба за място на финала Фокина ще срещне унгареца Фабиан Марожан.

Иначе Григор Димитров ще взе участие на Уимбълдън, където получи уайлд кард и точно това е идващият му шампионат.
Източник: trafficnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР