Григор Димитров не успя срещу испанец в Майорка
Най-добрият български тенисист Григор Димитров не съумя да победи испанеца Алехандро Давидович Фокина на тенис шампионата в Майорка.
Прочетете още
Българинът загуби с 0:2 сета и отпадна на четвъртфиналите в шампионата.
В първия сет двамата си размениха два ранни пробива, само че по-късно Фокина проби на два пъти и взе първата част с 6:3.
Във втория сет един пробив беше необходим на Фокина да затвори мача - 6:3.
В борба за място на финала Фокина ще срещне унгареца Фабиан Марожан.
Иначе Григор Димитров ще взе участие на Уимбълдън, където получи уайлд кард и точно това е идващият му шампионат.
Прочетете още
Българинът загуби с 0:2 сета и отпадна на четвъртфиналите в шампионата.
В първия сет двамата си размениха два ранни пробива, само че по-късно Фокина проби на два пъти и взе първата част с 6:3.
Във втория сет един пробив беше необходим на Фокина да затвори мача - 6:3.
В борба за място на финала Фокина ще срещне унгареца Фабиан Марожан.
Иначе Григор Димитров ще взе участие на Уимбълдън, където получи уайлд кард и точно това е идващият му шампионат.
Източник: trafficnews.bg
КОМЕНТАРИ




