ГЕРБ срещу отстраняването на кмета на Варна, Борисов атакува КПКОНПИ
Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов още веднъж прикани членовете на партията в Общинската изборна комисия във Варна да не вземат участие в гласуванията за отстраняването на кмета Благомир Коцев и съобщи, че КПКОНПИ не би трябвало да съществува.
„ Настоявам членовете, определени от ГЕРБ в ОИК-Варна, да не вземат участие в никакви съвещания, свързани с отстраняването на кмета на Варна. Това, че КПКОНПИ го желае, би трябвало да бъде блокирано, тъй като доверието на ГЕРБ към тази комисия е изчерпано. Считам, че тя не би трябвало да съществува, защото нищо не е останало в нея “, съобщи Борисов.
По думите му, партията няма потребност от служебна победа.
„ Не желаеме името ни да бъде употребявано в политически операции, които целят да трансформират мажоритарния избор на хората “, добави водачът на ГЕРБ.
Още вести четете в: България, Темите на деня За още настоящи вести: Последвайте ни в Гугъл News




