Пеевски избра Кърджали! Ще представлява родопския град в 52-ото Народно събрание
Лидерът на Движение за права и свободи Делян Пеевски избра да съставлява Кърджали в 52-ото Народно заседание, стана ясно от съвещание на ЦИК.
Лидерът на Движение за права и свободи водеше още една листа - тази в Благоевград. В 51-ото Народно заседание Пеевски представляваше Благоевград.
Днес бе последният ден, в който 13-те депутати, определени от два региона, трябваше да решат от кой влизат в Народното събрание. Така Халил Летифов избра да съставлява Смолян, откакто беше определен и в Разград. Друг народен представител от Движение за права и свободи - Димитър Аврамов, ще е депутат от Плевен.
Източник: epicenter.bg
КОМЕНТАРИ




