Лидерът на БСП Корнелия Нинова и председателят на столичната структура

...
Лидерът на БСП Корнелия Нинова и председателят на столичната структура
Коментари Харесай

Нинова и Паргов най-желани в БСП за водачи на листи в София

Лидерът на Българска социалистическа партия Корнелия Нинова и ръководителят на столичната конструкция на партията Калоян Паргов имат най-вече номинации за водачи на листи в София. Районните организации в столицата са завършили с номинационните си конференции. На 6-и февруари следва да се организира Градската конференция на Българска социалистическа партия – София, оповестиха от партията.

Изпълнителното бюро на Българска социалистическа партия обаче предлага кои да са водачите и местата за гражданската квота в листите, а последната дума има пленумът. Градският съвет дефинира по какъв начин са подредени останалите места в листите, само че Национален съвет още веднъж би трябвало да ги утвърди.

Столичните социалисти са изразили желанията си за водачи на листите в София, само че Изпълнителното бюро не е длъжно да се съобрази с това.

В 23 многомандатен изборен регион (МИР) за лидер на листата са препоръчани проф. Ваня Добрева, Ирена Анастасова, Калоян Паргов, Костадин Паскалев, проф. Румен Гечев и Христо Проданов.За лидер в 24 МИР оферират Георги Свиленски, Калоян Паргов и Корнелия Нинова.

Районните организации на Българска социалистическа партия в 25 МИР оферират Калоян Паргов и Корнелия Нинов. По традиция точно в този изборен райно е така наречен лидерска борба и се чака там един против различен да се изправят Корнелия Нинова и Бойко Борисов.
Източник: mediapool.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР