Левски спечели много ценни три точки в битката си за

...

Левски направи пълен обрат срещу Ботев Враца

Левски завоюва доста скъпи три точки в борбата си за първата четворка на efbet лига през сезон 2020/2021. Столичният отбор направи цялостен поврат след почивката при визитата си на Ботев Враца – 3:1. Левски изигра безобразно първо полувреме. Костадин Ничев даде превес на домакините в шестата минута с обмислен удар, а в 15-ата Даниел Генов изпусна дузпа, стреляйки в гредата. В 31-ата Генов пък пропусна извънреден късмет да вкара втори гол в срещата, откакто фронтално против Зоран Микулич стреля настрана. " Сините " излязоха изменени през второто полувреме и в границите на девет минути осъществиха три гола. Найджъл Робърта изравни резултата в 57-ата, а две по-късно капитанът на гостите Живко Атанасов направи обрата цялостен. В 66-ата минута Ничев препъна Мартин Петков в наказателното поле на врачани, а минута по-късно Найджъл Робърта се разписа от наказателния удар за 3:1.
Източник: dnesplus.bg