Левски ще привлече още едно лятно ново попълнение. Става дума

...
Левски ще привлече още едно лятно ново попълнение. Става дума
Коментари Харесай

Мъри Стоилов привлича млад национал на Кюрасао

Левски ще притегли още едно лятно ново попълнение. Става дума за 20-годишния национал на Кюрасао Нейтън Холдър. За последно той се подвизава с екипа на Грьонинген, като ще дойде на „ Георги Аспарухов “ като свободен сътрудник.

Холдър към този момент е в София за медицинските прегледи. Ако те преминат сполучливо, младият футболист ще завърши контракта си със „ сините “.

Много е евентуално отбранителният халф, който умее да играе и като централен защитник, да бъде употребен във втория тим. В Левски се надяват да развият капацитета му и тогава да го покачат в първия отбор, написа dsport.  

През миналия сезон Холдър записа 17 мача за втория тим на Грьонинген, в които вкара 1 гол. Той е младеж на Зеебургия и Утрехт. За националния тим на Кюрасао има 2 мача, като дебютът му беше против Бахрейн през октомври предходната година.
Източник: novinite.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР