Левски постигна втора поредна победа над Ботев Пловдив на новия

...

Шоуто на Джавад Ел Джемили срещу Ботев Пловдив

Левски реализира втора поредна победа над Ботев Пловдив на новия стадион на " канарчетата ". " Сините " се постановиха с 3:1 над своя противник на " Колежа " в мач от 2-ия кръг на еfbet Лига. Успехът беше дебютен за новия треньор на столичани Николай Костов.

Шоуто на стадион " Христо Ботев " открадна мароканецът в състава на гостите Джавад Ел Джемили. 20-годишният футболист осъществя два от головете за триумфа, а след негово центриране се стигна до дузпата, от която Рикардиньо откри резултата при започване на второто полувреме.

. Привлеченият като крило от кипърския Хлорака състезател към този момент е употребен зад нападателя и несъмнено играта му се получава. Джавад беше измежду най-хубавите в синьо в първия кръг против ЦСКА 1948, а нощес на " Колежа " правеше каквото си желае с защитата на противника. Голяма част от офанзивите на Левски прекосяваха точно през родения в Барселона футболист, а в някои офанзива той се изтегляше на лятото крило, с цел да може Уелтън да нападна през центъра.

Срещу Ботев Пловдив Ел Джемили осъществя два страхотни гола от границата на наказателното поле, а след мача Николай Костов не спести похвалите си към него след въпрос на Gong.bg за новата роля на футболиста и до каква степен още може да развие играта си на тази позиция. " Той е на 20 години, доста добър футболист, на който може би там е точното място. Ние го пробвахме, даже рискувахме. Голяма доза риск имаше да му определим тази позиция. Той се оправя доста добре, несъмнено сте съгласни с това, откакто означи два решителни гола. Пожелавам му триумф с нашия тим ".

В прикаченото видео може да видите шоуто, което Джавад Ел Джемили направи на " Колежа " при триумфа на Левски над Ботев Пловдив.