Левски и Септември играят при резултат 0:1 в първата проверка

...

НА ЖИВО: Левски - Септември 0:1, тримата нови за сините в игра

Левски и Септември играят при резултат 0:1 в първата инспекция на "сините " през тази лятна подготовка. Двубоят от "Герена ", който пък е третата контрола на септемврийци за лятото, може да гледате в ефира на DIEMA SPORT 2.

На Gong.bg също ще проследим срещата минута по минута.

Малко след изминаването на 180 секунди игра Ивайло Марков стреля доста добре от дъгата с левия крайник, само че вратарят на гостите се намеси отлично и отрази в ъглов удар. При центриране малко след корнера Илиев илезе неразчетено и едвам не бе осъден от Рупанов в паниката, която самичък сътвори.

Няколко минути по-късно отборът на Славко Матич отвърна - юношеският национал Борислав Маринов надбяга защитата на домакините и се озова на чиста позиция против Загоров, въпреки и малко диагонално. Изстрелът му в далечния ъгъл обаче не откри вратата.

Преди да са минали и 60 секунди от втората част септемврийци развиха добра скоростна офанзива, при която Стойчев центрира фалцово отдясно, а младежкият национал на Северна Македония Марио Илиевски се извиси по доста добър метод и наказа Пламен Андреев с глава.

Носителят на SESAME Купа на България можеше да изравни единствено няколко минути по-късно. Роналдо се озова на добра позиция, само че не съумя да откри по добър метод топката и не улучи вратата на гостите.

LIVE / Левски - Септември 0:1

0:1 Марио Илиевски 26`

Левски: Йоан Загоров, Марио Дадаков, Димитър Андонов, Денис Динев, Александър Божилов, Антоан Стоянов, Асен Митков, Преслав Бачев, Антон Иванов, Ивайло Марков, Борислав Рупанов

Резерви: Пламен Андреев, Келиан Ван Дер Каап, Вендерсон Цунами, Ивелин Попов, Уелтън, Роналдо, Билал Бари, Анте Блажевич, Хосе Кордоба

Старши треньор: Станимир Стоилов

Септември: Ивайло Илиев, Захари Атанасов, Кристиян Пешов, Илия Миланов, Мартин Ачков, Виктор Зоров, Айкут Рамадан, Борислав Маринов, Симеон Александров, Валери Божинов, Александър Петров

Резерви: Димитър Шейтанов, Димитър Костадинов, Мартин Стойчев, Мартин Стоянов, Марио Илиевски, Асен Георгиев, Мирза Делимеджац

Старши треньор: Славко Матич