Летящ старт за Септември София във футболната младежка Шампионска лига!

...

Страхотно начало за "Септември" в младежката Шампионска лига

Летящ старт за " Септември " София във футболната младежка Шампионска лига! Столичният отбор записа триумф с 3:0 против албанския " Академия Футболит " U19 в мач от първия кръг на шампионата.

" Септември " реализира напън в първия четвърт час, само че не стигна до чисти голови обстановки. В 26' Александров не се възползва при безредие в наказателното поле. Минута преди почивката обаче българският тим поведе - Стоичков се разписа от воле, като топката влетя в мрежата след рикошет.

Снимка: Lap.bg

Две минути по-късно " Септември " повиши на 2:0 посредством Аврамов, който прати топката в мрежата, откакто Стойчев нацели напречната греда.

Десет минути преди края Симеон Александров вкара хубав гол, оформяйки безапелационната победа.