Тъй като Тръмп и Си са близо до споразумение, малцина виждат спиране на разгорещеното съперничество между САЩ и Китай
Кьонджу, Южна Корея – Докато президентът на Съединени американски щати Доналд Тръмп и китайският водач Си Дзинпин се приготвят да се срещнат за първи път от 2019 година, Вашингтон и Пекин наподобява са подготвени да реализират договорка за намаление на температурата на яростното им съревнование.
Но до момента в който Тръмп и Си са необятно предстоящи за деескалация на напрежението сред Съединени американски щати и Китай в Южна Корея в четвъртък, упованията са скромни за това до каква степен ще стигне всяко съглашение за разрешаване на безбройните противоречиви точки сред двете най-големи стопански системи в света.
Препоръчани истории
лист от 4 детайла, лист 1 от 4FIFA отваря 2-ра фаза от продажбата на билети за Световното състезание със слотове за националния лист на домакините 2 от 4 Венецуела суспендира съглашението за Тринидад и Тобаго за газ поради листата с визити на американски военни кораби 3 от 4 Поддръжниците честват голямата победа на изборите на президента на Кот д...Прочетете целия текст »
Източник: worldnews.bg
КОМЕНТАРИ




