Крумовград и Литекс завършиха наравно 1:1 в двубой от 24-тия

...

Крумовград и Литекс си размениха по един гол и не се победиха

Крумовград и Литекс приключиха наедно 1:1 в дуел от 24-тия кръг на Втора лига. И двете попадения в срещата паднаха през първото полувреме.

Домакините от Крумовград откриха резултата в 19-ата минута посредством Мартин Сораков, а малко откакто измина половин час игра Георги Стайков изравни за " оранжевите ".

Тимът, воден от Неманя Миланович, записа трето следващо турнирно реми и пропусна опцията да съкрати дистанцията до водача в класирането.

Ловчалии демонстрират израстване в последните си две срещи, откогато отпред на тима застана Люпко Петрович.
 Втора лига онлайн: стартират мачовете на Втора лига онлайн: стартират мачовете на " Ивайло " и " Огоста "
Литекс остава наоколо до рисковата зона с актив от 28 точки.

Крумовградчани са трети в класирането с 40 пункта. В идващия кръг гостуват на Дунав в Русе, до момента в който за " оранжевите " следва домакинство на дубъла на Ботев (Пловдив).

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.