Кристиано Роналдо сложи край на головата си суша за португалския

...

415 минути по-късно: Роналдо отново бележи за Португалия

Кристиано Роналдо постави завършек на головата си суша за португалския народен тим. След като не бе отбелязал попадение в продължение на 415 минути (4 мача), суперзвездата на " Ювентус " оказа помощ на " мореплавателите " да осъществят поврат против Люксембург като посетители и да стигнат до триумфа с 3:1.

Роналдо бе в най-дългата си серия без гол за националния от назначението на Фернандо Сантош през 2014 година

Нападателят, който получи съществени рецензии поради острата си реакция след анулирания си гол в събота против Сърбия, изведе Португалия с капитанската лента при гостуването на Люксембург в среща от международните квалификации.
Снимка: Reuters
Домакините шокираха звездата на " Ювентус " в 30-ата минута, когато Жерсон Родригес даде преимущество на Люксембург. До почивката " мореплавателите " изравниха резултата посредством Диого Жота, а окураженият Кристиано Роналдо реализира цялостен поврат в 50-ата минута, отбелязвайки първия си гол от близо 7 часа игрово време с фланелката на националния отбор.

Португалия стигна и до трето попадение в 80-ата минута, а с успеха се изравни в своята квалификационна група с отбора на Сърбия, който също има 7 точки.

Източник: btvnovinite.bg