Кристиано Роналдо откри головата си сметка за Ювентус. Португалецът отбеляза

...

Кристиано Роналдо се отпуши, изведе "Юве" до успеха над "Сасуоло"

Кристиано Роналдо откри головата си сметка за " Ювентус ". Португалецът означи и двете попадения за италианския първенец при триумфа с 2:1 над " Сасуоло " в мач от 4-ия кръг на Серия " А ".

През първата част на " Ювентус Стейдиъм " липсваха голови положения, най-много тъй като гостите се бранеха чудесно. Нулевото реми обаче се резервира единствено до 50-ата минута, когато Роналдо се разписа на празна врата.
Снимка: Reuters
№7 на " Старата госпожа " бе на точното място при една блъснала се в гредата топка и не сбърка от два метра.

Десет минути по-късно Кристиано пробяга към 60 метра, овладя топката на границата на наказателното поле и с левия крайник повиши на 2:0.
В добавеното време " Сасуоло " върна едно попадение посредством Кума Бабакар, само че за повече " неровердите " нямаха време. Малко след гола на гостите Дъглас Коста от състава на " Юве " получи пряк червен картон за наплюване на противник и удар без топка. Бразилецът най-вероятно ще получи повече от 1 мач наказване за непристойното си държание.

Иначе " Ювентус " продължава превъзходството си и към този момент има 4 победи от 4 мача. " Сасуоло " пък позволи първо проваляне от началото на акцията и заема третото място с актив от 7 точки.
Източник: btvnovinite.bg