Кристиано Роналдо беше помолен да коментира жеста си към феновете

...

Роналдо: Хората обичат много да говорят

Кристиано Роналдо беше помолен да разяснява жеста си към почитателите на Атлетико (Мадрид) по време на конфликта от Шампионската лига през седмицата.

Двубоят на " Уанда Метрополитано " приключи 2:2, а португалецът беше мощно освиркан от локалните последователи.

Той не им остана задължен и направи характерен жест с ръка, който остана неразгадан.

Непосредствено след срещата Роналдо изясни, че смисъла му е било " Учете се, има още да се учите ".

" Хората обичат доста да приказват. Това е всичко. Глупави са и доста приказват ", сподели Роналдо.
 Атлетико (Мадрид) и Ювентус направиха зрелищно 2:2, домакините върнаха два гола

Попадение на Куадрадо след почивката разсъни играчите, Ектор Ерера изравни в 90-ата минута