Конър Брадли изстреля Северна Ирландия до приятелска победа с 2-0

...

Двойна наслада за Конър Брадли при победата на Северна Ирландия

Конър Брадли изстреля Северна Ирландия до другарска победа с 2-0 над Андора в Мурсия.

Брадли записва първата си двойка за старша възраст с голове в 16-ия и 23-та минута, само че хората на Майкъл О'Нийл не съумяха да усилят тази преднина макар чистите шансове за Калъм Маршал и Джамал Луис преди полувремето.

Както се очакваше, Северна Ирландия владееше топката, само че спомагателните голове О' Нийл без подозрение би се надявал да види хората си да се опълчват на опозицията, класирана на 91 места под тях, само че не се материализира след почивката.

Въпреки това резултатът наподобява Северна Ирландия завърши своя подготвителен лагер при топло време с позитивна нотка след провалянето с 5-1 от Испания в събота и значи, че са спечелили три от последните си пет мача, до момента в който гледат към акцията за Лигата на нациите по-късно тази година.

О'Нийл направи пет промени в тима, надвит в Майорка, с Кори Еванс, Броуди Спенсър, Киарън Браун, Пол Смит и Марша...