Комисии ще оценят щетите след вчерашните градушки
Комисии за оценка на вредите от вчерашните градушки в регионите на Карлово, Нова Загора и Свищов стартират работа тази заран.
© БГНЕС / Архив
По предписание на земеделския министър Десислава Танева, представители на общинските аграрни служби ще опишат провалите, с цел да могат стопаните в най-кратки периоди да бъдат обезщетени.
За облекчение на хората, заявки за обезщетение ще могат да се подават и при кметовете на съответните обитаеми места.
© БГНЕС / Архив По предписание на земеделския министър Десислава Танева, представители на общинските аграрни служби ще опишат провалите, с цел да могат стопаните в най-кратки периоди да бъдат обезщетени.
За облекчение на хората, заявки за обезщетение ще могат да се подават и при кметовете на съответните обитаеми места.
Източник: bnt.bg
КОМЕНТАРИ




