Кола бе на косъм на стане подводница след нелепо действие

...
Кола бе на косъм на стане подводница след нелепо действие
Коментари Харесай

Шофьор с нелепо изпълнение на ферибота в Белослав ВИДЕО

Кола бе на косъм на стане подводница след неуместно деяние на водач в Белослав.

Лекият автомобил не слиза на време от ферибота и цопва във водата, само че за благополучие в най-плитката й част.



" Предварително се оправдавам за наличието на клипа.  Това не са фрагменти от “Fast and Furious ”. Може би “driver-ът ” е бързал за “Бялата вода ”. Но аз персонално му давам ПЪРВО място….  Ако не сте се събудили, пийте кафе заран!

Изгледайте клипа до край. Клипът не съдържа продуктово позициониране- екипът на моторен ферибот Белослав, няма договорни връзки с участващите каскадьори и автомобилния бранд "., написа Деян Иванов.

Потребители също остана сюрпризирани от дейностите на лидера.

" Можеше да слезе с първите две коли или откакто се качи колата за спешна помощ,преди да е тръгнал ферибота, а не към 20 секунди откакто към този момент е пусната бариерата и ферибота потегля. А и в такава обстановка откакто транспорти колата за спешна помощ ферибота се връща незабавно назад, няма 30 минутно очакване ", показва Дебора Д.

" Ако беше изчакал още малко, щяхме да го нареждаме до подводницата ", прибавя Ивелина П.

 

 
Източник: glasnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР