Ден на траур в Благоевград заради смъртта на 16-годишното мо...
Кметът на Благоевград разгласи 25 май за ден на печал поради трагичния случай, при който 16-годишно момиче почина, а неин връстник е в тежко положение и с заплаха за живота.
Всички тържествени мероприятия на територията на общината се анулират, а там, където това е невероятно, събитията ще стартират с минута безмълвие.
Кметът на Благоевград Методи Байкушев изказва откровените си съболезнования към фамилията, околните и всички, наранени от нещастието.
Всички тържествени мероприятия на територията на общината се анулират, а там, където това е невероятно, събитията ще стартират с минута безмълвие.
Кметът на Благоевград Методи Байкушев изказва откровените си съболезнования към фамилията, околните и всички, наранени от нещастието.
Източник: marica.bg
КОМЕНТАРИ




