Кирил Десподов реализира гол и направи 3 асистенции при победата

...

В Гърция: Десподов с гол и асистенция

Кирил Десподов осъществя гол и направи 3 асистенции при успеха на ПАОК Солун с 6:0 като посетител против Кифися в мач от 14-ия кръг в шампионата на Гърция.

Капитанът на българския народен тим осъществя третия гол за " черно-белите ", като в 34-ата минута беше прецизен след подаване на Янис Константелиас.

Десподов подаде за попадението на испанеца Брандън Томас пет минути по-рано, с което резултатът стана 2:0.

В 52-ата и в 72-ата минута някогашният футболист на Литекс, ЦСКА-София и Лудогорец асистира за головете на австриеца Томас Мург и на руснака Магомед Оздоев.

Теохарис Цингарас оформи разгрома в интерес на ПАОК 10 минути преди приключване на постоянното време на срещата.

Кирил Десподов има 4 гола за състезание и общо 6 във всички шампионати през сезона досега.

Отборът от Солун заема трето място в класирането с 32 точки.

Лидерът Панатинайкос има 2 пункта преднина, само че е изиграл и един дуел повече.
Източник: novsport.com