Килиан Мбапе отбеляза първия гол, докато Пари Сен Жермен направи

...

ПСЖ победи Реал Сосиедад, доближава се до четвъртфиналите на Шампионската лига

Килиан Мбапе означи първия гол, до момента в който Пари Сен Жермен направи огромна крачка към постигане до четвъртфиналите на Шампионската лига с победа с 2-0 над Реал Сосиедад в първия мач от осминафиналите в сряда.

Посредствеността на представянето на ПСЖ през първото полувреме на „ Парк де Пренс “ може да накара последователите им да се опасяват от още един в дълга поредност от разочароващи резултати през годините в елиминационните етапи на Шампионската лига.

Но Мбапе, от който се чака да напусна клуба в края на сезона, когато договорът му изтече, наруши безизходицата отблизо разстояние тъкмо преди приключването тутакси.

Добре маркиран гол на Брадли Баркола в 70-ата минута, след което направи 2-0, с цел да даде на френския първенец комфортна възглавница, която да вземем в Испания за завръщането при започване на идващия месец.

„ Успяхме да отбележим в основни моменти. Доволни сме от тази първа стъпка. Има още доста работа за извършване, само че е добре да продължим там с пре...