Капитанът на националния волейболен отбор на Германия Лукаш Кампа сподели

...

Лукаш Кампа: Победата ме направи най-щастливият човек днес

Капитанът на националния волейболен тим на Германия Лукаш Кампа показа след страхотната победа над България с 3:1 на полуфинала на олимпийската подготовка в Берлин, че триумфът го е направил най-щастливият човек през днешния ден.
 Адио, Токио! Германия умъртви олимпийската фантазия на България (видео + галерия)
" Много съм благополучен от началото ни през днешния ден, от методът, по който взехме първите два гейма. Работихме доста да поведем, тъй като считам, че това беше доста значимо. В мача можеш да усетиш, че когато българите са близо в резултата, беше извънредно мъчно да дръпнем, тъй като те просто постоянно имат хора, които могат да бият сервиси. Ето за какво, когато взехме втория гейм, можехме да се почувстваме добре и да играем малко по-лесно, макар че, несъмнено, не беше елементарно! След това загубихме третия гейм, само че това към този момент бе друго и работихме интензивно за крайната победа. Това може би ме направи най-щастливият човек през днешния ден! ", призна Кампа след успеха.