Капитанът на Манчестър Юнайтед Хари Магуайър говори след лошото начало

...

Капитанът Магуайър: Възможно най-лошият старт!

Капитанът на Манчестър Юнайтед Хари Магуайър приказва след неприятното начало на сезона. " Червените дяволи " изгубиха с 1:2 от Брайтън в дебюта на Ерик загар Хаг като управител на отбора.

" Влязохме в мача положително, имахме добра предсезонна подготовка. Това беше допустимо най-лошия старт - да изоставаме с 0:2 на почивката на " Олд Трафорд ". Лошо начало за нас ", съобщи Магуайър след срещата.

Започнахме мача добре и имахме надзор. След това получихме първия гол и това ни събори. От този миг спряхме да играем. Трябва да погледнем върху това да не разрешаваме първия гол да ни се отразява толкоз доста. Трябва да сме по-добри с топката. Ние им давахме опция да ни нападат и беше кошмарно да изоставаме с два гола след първото полувреме. През второто полувреме видяхме някои положителни неща, само че като цяло не беше задоволително ".