...

Капитанът на Лутън Том Локиър беше изписан от болница

Капитанът на Лутън Таун Том Локиър беше изписан от болничното заведение в сряда, откакто по време на дуела от Висшата британска лига против Борнемут в края на предходната седмица.

На 29-годишния бранител е бил подложен имплантируем кардиовертер дефибрилатор, с цел да предотврати повтаряне на случая от предходната събота.

Том Локиър падна на тревата в 59-ата минута на срещата сред Лутън и Бирнемут, а в този миг към него нямаше други футболисти. Запалянковците на Борнемут и Лутън изпратиха с овации изнесения на носилка от стадиона състезател.

Локиър се подложи на голям брой проучвания и прегледи през последните няколко дни. Уелският национал колабира и през май тази година на " Уембли " по време на плейофен мач на Лутън Таун против Ковънтри за влизане във Висшата лига.

По време на дуела предходната събота " шапкарите " взеха преднина още в третата минута на дуела посредством Елайджа Адебайо, а Борнемут изравни 13 минути след почивката за 1:1 с попадение на Доминик Соланке.