Какво те очаква на летен воаяж с Дракула? Отговор на

...
Какво те очаква на летен воаяж с Дракула? Отговор на
Коментари Харесай

Елен Колева води Дракула на летен воаяж

Какво те чака на летен воаяж с Дракула? Отговор на този въпрос ще даде Елен Колева, която за трети път ще даде гласа си назаем на дъщерята на фамозния върколак – Мейвис. „ Хотел Трансилвания: Чудовищна почивка “ ще нарежда фамилията с неговите към този момент три генерации на борда на транспортен съд, а приключенията им ще можем да изгледаме от първа ръка от 13 юли, когато анимацията ще се завърти по родните кина.

В търсене на любовта – по този начин ще забележим Дракула в идната трета част от поредицата. Старият върколак се включва в мобилни приложения но Тиндър, до момента в който пред очите му внукът му Денис към този момент се трансформира в заслужен дребен правоприемник на чудовищното родословие. На фона на всичко това, чаровна дама се пробва да унищожи фамилния бизнес – хотел „ Трансилвания “, с цел да построи на негово място личен курорт.

Междувременно Елен Колева неотдавна се захвана и с различен креативен план. Актрисата сътвори YouTube канал, където ще качва видеа с персонална лирика, както и такава на международни създатели като Пабло Неруда, Ездра Паунд, Марина Цветаева и други „ Смесица от лирика, кино и музика! Целта на плана е да влияе върху асоциативните и подсъзнателни модели! “, разясни концепцията си тя.

Източник: Monitor
Източник: slava.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР