Къде На тридесет минути път с кола южно от Тулуза,

...
Къде На тридесет минути път с кола южно от Тулуза,
Коментари Харесай

Горещ имот: пет жилища за продажба в Midi-Pyrénées

Къде На тридесет минути път с кола южно от Тулуза, в зона на предпазен парк. С кола средиземноморското крайбрежие е на час и половина, а ски курортите в Пиренеите - на по-малко от три часа.

Какво Замък от началото на 19-ти век върху 14 хектара земя. Облегната на езеро, главната постройка включва зала от 75 кв.м с двойно стълбище и девет спални с аспект към градината. Другите характерности включват полупрофесионална кухня, винарска маза, хамам и стая за масаж.

Защо След цялостно възобновяване от притежателя през 2016 година, интериорът съчетава исторически детайли — като боядисани тавани — със актуален дизайн.

Кой Terres d'Oc Sotheby's International Realty

Château, Nérac, €1,74 млн. 

Къде В края на село на 8 км от живописния град Nérac. Кондом, исторически град за поклонение с катедрала, също е на малко разстояние с кола.

Какво
Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР