Само в Lupa.bg: Насилие в центъра на София - трима мъже пребиха продавачка
Жена е станала жертва на побой на Женския пазар в София, оповестиха пред Lupa.bg от пресцентъра на Столична дирекция на вътрешните работи.
Пострадалата е продавачка в магазин за хранителни артикули на ул. " Георг Вашингтон ", намиращ се наоколо до метростанция " Лъвов мост ".
Трима души са влезнали в магазина, пребили са дамата, след което са избягали със сив автомобил в незнайна посока.
" Не е осъществен побоят поради кражба, а поради спор. В момента се обяснява на каква основа е той ", обясниха пред медията ни от столичната полиция.
Снимките са илюстративни
Пострадалата е продавачка в магазин за хранителни артикули на ул. " Георг Вашингтон ", намиращ се наоколо до метростанция " Лъвов мост ".
Трима души са влезнали в магазина, пребили са дамата, след което са избягали със сив автомобил в незнайна посока.
" Не е осъществен побоят поради кражба, а поради спор. В момента се обяснява на каква основа е той ", обясниха пред медията ни от столичната полиция.
Снимките са илюстративни
Източник: lupa.bg
КОМЕНТАРИ




