Жена е станала жертва на побой на Женския пазар в

...
Жена е станала жертва на побой на Женския пазар в
Коментари Харесай

Само в Lupa.bg: Насилие в центъра на София - трима мъже пребиха продавачка

Жена е станала жертва на побой на Женския пазар в София, оповестиха пред Lupa.bg от пресцентъра на Столична дирекция на вътрешните работи. 

Пострадалата е продавачка в магазин за хранителни артикули на ул. " Георг Вашингтон ", намиращ се наоколо до метростанция " Лъвов мост ". 



Трима души са влезнали в магазина, пребили са дамата, след което са избягали със сив автомобил в незнайна посока. 

" Не е осъществен побоят поради кражба, а поради спор. В момента се обяснява на каква основа е той ", обясниха пред медията ни от столичната полиция.

Снимките са илюстративни
Източник: lupa.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР