Известният със своята непредсказуемост отбор на донесе много радост на

...

Тотално мазало на "Кинг Пауър", луди сцени с футболисти и фенове на Тотнъм

Известният със своята непредсказуемост тим на донесе доста наслада на своите почитатели, откакто реализира (подробности за мача четете в линка).
В отсрочена среща от 17-ия кръг на " шпорите " губеха с 1:2 до 95-ата минута, само че късни два гола на резервата Стивън Бергвайн донесоха трите точки на тима и пратиха в възторг футболисти и почитатели!

Content made on
Попадението за 3:2 на нидерландеца накара всички негови съотборници да се затичат към бранша с гостуващи почитатели, който не бе надалеч от сриване в този миг.
Самият Бергвайн прескочи рекламните пана, а същото сториха и други негови съотборници. Стюардите не съумяха да удържат напора на ентусиастите и част от тях слязоха при любимците си.
На фрагменти в обществените мрежи се вижда, че един от най-радостните играчи бе Лукас Моура, който непосредствено се качи на гърба на един от стюардите! Хари Кейн пък едвам съумя да се отскубне от почитателите, само че и не изглеждаше да му е неприятно да бъде измежду тях...
Източник: sportlive.bg