изигра много слаб мач дни след геройското 3:0 над в

...

Изпадащ развинти Виляреал дни след героизма в Торино

изигра доста слаб мач дни след геройското 3:0 над в Торино и загуби с 0:1, който преди тази намира се намираше в зоната на изпадащите в. Гостите разочароваха тотално и дълго време оцеляваха единствено поради отличните спасявания на вратаря си, само че и той рухна в последната минута, когато резервата вкара гола на успеха.

За над 90 минути Виляреал насочи едвам три удара към вратата на противника, от които единствено един беше прецизен. В същото време Кадис отговори с цели 16 (7 точни).

Асенхо, който не беше под рамката против Юве, вещо отразяваше всичко до тази 90-ата минута, когато прострелно подаване отляво откри Собрино самичък на далечната греда.