Издирват двама души след взрива в Банкя. Продължава търсенето под

...
Издирват двама души след взрива в Банкя. Продължава търсенето под
Коментари Харесай

Издирват мъж и жена след взрива в Банкя

Издирват двама души след гърмежа в Банкя. Продължава търсенето под руините.

" Към сегашния миг нямаме информация за жертви, само че в резултат на предпазната интервенция не изключвам да намерим такива ", сподели на брифинг в Банкя шефът на Столична дирекция на вътрешните работи Любомир Николов.
По първична информация се е взривил газов казан в частен дом. Предполага се, че в къщата е настъпила повреда, обвързвана с газовата апаратура.

Едната част от взривената къща в Банкя е изцяло разрушена, тя е построена по вид близнак, а близнакът е много мощно повреден. Веднага сме подхванали бързи заградителни мероприятия, заяви Николов. Той увери, че са взети всички предпазни ограничения.

След цялостното потушаване на пожара в издирването ще се включат и следови кучета.

Газта в региона е спряна. Някои от парцелите наоколо до гърмежа са с вреди, само че няма заплаха да се разрушат. Не се оповестява и за заплаха от замърсяване на околната среда.
Източник: moreto.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР