Италианският хегемон Ювентус записа втора поредна победа в Серия "А",

...

Ювентус не прости на СПАЛ

Италианският хегемон Ювентус записа втора поредна победа в Серия "А ", откакто в мач от 10-ия кръг победи с 4:1 вкъщи новака СПАЛ.

Шампионите поведоха небрежно с 2:0 с превъзходни голове на Федерико Бернардески (14) и Пауло Дибала (22), само че в 34-ата Андреа Палоски понижи. В началните минути на второто полувреме гостите изненадващо бяха по-активни и техен гол за засада беше анулиран, с помощта на системата за видео повторения. След този миг Юве внезапно подвигна оборотите и стигна до нови две попадения, дело на Гонсало Игуаин (65) и Хуан Куадрадо (70), с цел да доиграе мача умерено.

С триумфа "бианконерите " събраха 25 точки и изостават с 3 т. от водача Наполи и на 1 т. от втория Интер. В събота Ювентус гостува на Милан, като дербито е от 19.00 часа наше време.
Източник: fakti.bg