Италианските национали Лоренцо Инсиние и Федерико Бернардески започнаха престоя си

...

Инсиние и Бернардески дебютираха с четворка във вратата на Кахлина

Италианските национали Лоренцо Инсиние и Федерико Бернардески започнаха престоя си в американската MLS по величествен метод, откакто техният Торонто победи с гръмкото 4:0 Шарлът.

Двамата европейски първенец се причислиха към канадския тим със свободни прехвърляния, откакто договорите им с някогашните им клубове изтекоха. В състава, който отчетливо закупи италиански привкус е и Доменико Кришито.

На „ BMO Фийлд “ в Онтарио, Инсиrне и Бернардески започнаха за Торонто от първата минута дружно с Кришито. Само след 10 минути Бернардески способства за втория гол, откакто центрирането му от ъглов удар бе засечено от Майкъл Брадли, който с глава означи за 2-0. Първото попадение бе на Осорио още в 4-ата минута.

Бившият състезател на Ювентус продължи да „ лети “ по терена, отбелязвайки дебютния си гол за канадците след 31 минути, вкарвайки с отдалечен удар.

Инсиние също имаше причина да се усмихне, предоставяйки класна асистенция с пета за Брадли за четвъртия гол малко преди почивката.