Историите на 10 момичета и момчета на възраст от 17

...
Историите на 10 момичета и момчета на възраст от 17
Коментари Харесай

А сега накъде? Първата младежка конференция Future Makers дава отговорите на 21 ноември

Историите на 10 девойки и момчета на възраст от 17 до 28 години, намерили своето предопределение в разнообразни сфери, в това число просвета, технологии,  предприемачество, изкуство, доброволчество ще опише първото издание на младежката конференция   На 21 ноември, то ще се случи онлайн,във формат, който ще даде късмет на повече младежи да открият скъпи хрумвания и мотивация за своята сполучлива професионална реализация. Участниците също по този начин ще имат опция да се срещнат в действително време с разнообразни организации, отворени за работа с младежи. Програмата се добавя от пет уебинара, отдадени на тематики, свързани с кариерното развиване, които ще се проведат в седмиците преди и след деня на главното събитие.

Участието във Future Makers 2020 е отворено за всички, които търсят ентусиазъм и хрумвания за идващите стъпки от своята реализация, без значение в каква професионална сфера демонстрират интерес. Програмата на 21 ноември ще стартира с 9 презентации, излъчени онлайн в Zoom, както и във – младежка платформа за кариерно и личностно развиване. Лекторите ще опишат своите истории пред камерна аудитория онлайн, а посланията им ще бъдат налични до всеки, който разполага с устройство с интернет.

Регистрацията за присъединяване е отворена на за всички, които с изключение на да гледат лекциите, желаят да се включат и в разширената част на програмата и да получат спомагателни насоки и материали. В деня на събитието, 21 ноември, са планувани срещи в действително време с представители на организации, отворени за работа с младежи, измежду които УНИЦЕФ, AIESEC, „ Международната премия на херцога на Единбург “, „ Заедно в час “, Банка ДСК, Study Buddy, Jamba, Югозападен университет, NEXTSTEP.bg. Първите 100 регистрирани участници ще получат и специфични награди, обезпечени от уредниците и сътрудници на събитието.

В допълнение към главната стратегия на Future Makers 2020 през ноември и декември ще се случат и пет уебинара, водени от опитни специалисти от България и света. Първото от серията събития е планувано за 17 ноември, когато Димитър Петров, шеф на Студио Змей, ще показа насоки за това „ Как да се развиваш в изобретателната промишленост, даже да не си актьор “. На 25 ноември Стилиян Запорожанов , съосновател на програмата по цифров маркетинг DigitalPro, ще даде на младежите „ 3 съвета за създаване на персонален бранд, до момента в който си още студент “. На 1 декември Джоана Мао и Ивелина Гаджева ще показват новаторската идея за дейно целеполагане Clearing Purpose Framework. Следва уебинарът на Иванка Могилска , текстописец на свободна процедура и създател на блога Svobodnapraktika.com, която на 10 декември ще приказва на тематика „ Какво е да си фрийлансър, уместно ли е за теб и по какъв начин да успееш? “. Разширената стратегия на Future Makers 2020 ще приключи на 15 декември с уебинар, воден от Мартина Тонева и Мартина Банкова , част от екипа на NEXTSTEP.bg, които ще отговорят на въпроса „ Как да изградиш сполучлива кариера, съобразена с твоята персона? “
Източник: manager.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР