Историческото преследване на Карл-Антъни Таунс се превърна в позор за

...

Треньорът на Тимбъруулвс унищожи отбора, след като Карл-Антъни Таунс отбеляза 62 гола при загуба: „Отвратително“

Историческото гонене на Карл-Антъни Таунс се трансформира в срам за Тимбъруулвс.

Треньорът на Минесота Крис Финч осъди тима си за „ пренебрежение към играта “ при загубата им със 128-125 от Хорнетс, която се трансформира в шоу за един човек, до момента в който Таунс се опита да счупи върховете по точки, откакто означи 44 през първото полувреме.

„ Беше безусловно непоносимо показване на отбрана и неузрял баскетбол през целия мач “, сподели Финч пред кореспонденти по-късно.

„ Така че в действителност не се изплъзна, беше там от скока. Ето какво се случва, когато имате подобен метод. “

Таунс приключи с 62 точки при 35 опита за удар – 24 опита повече от най-близкия си съотборник.

Тимбъруулвс водеха с 15 точки след три четвърти, само че бяха победени с 36-18 от сегашните 10-31 Хорнетс през четвъртата четвърт.

„ Това, което споделих на полувремето, беше: „ Защо не стартираме да се връщаме към това, което сме, да играем малко в отбрана и да не позволим този мач да падне до миг, в който н...