Искат да бъда автентичен. Обещал съм да отслабна до старта

...
Искат да бъда автентичен. Обещал съм да отслабна до старта
Коментари Харесай

Българският Елвис Пресли – Цветелин Атанасов го закъса със здравето

Искат да бъда достоверен. Обещал съм да отслабна до старта на турнето „ Вива Лас Вегас “, в което съм вкарал и части на български реализатори като Георги Минчев и други, а за конферансие съм си избрал моя изобретател Иво Танев “, споделя българският подражател на Елвис Пресли.

 

Спектакълът „ Вива Лас Вегас “ се „ родил “ на 11 май в „ София лайф клуб “, където залата се препълнила. Тогава фамилията решило, че публиката в действителност харесва ретро музиката и е добре да се направи нещо в тази посока. Без да се двоумят, сметнали, че планът има бъдеще и може да се създава напред във времето, с цел да гастролира в разнообразни градове на страната. Така била определена датата 28 август 2024 година и Летният спектакъл на Добрич, откъдето нашият Елвис да даде старт на безконечните шлагери.

Музикалното шоу ще гастролира в Бургас, Варна, Пловдив, Шумен и други градове на страната.

 

От 15 години насам, Цецо и Мариела прекарват лятото на морето. Песента на Елвиса „ Съни бийч “ се е трансформирала като визитка на Слънчака, а под ритмите постоянно се кълчат тела на наши и непознати туристи.

 

„ Вива Лас Вегас “ е подарък за Мариела във връзка 25-годишнината от сватбата им. Тя се справяла героичен с всички задания по организацията на плана и работела като за 10 души екип.

Източник: Уикенд

Източник: razkritia.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР