Интригуващи кулинарни предизвикателства и четири специални седмици с изненадващи участници

...
Интригуващи кулинарни предизвикателства и четири специални седмици с изненадващи участници
Коментари Харесай

Четири специални седмици с много изненади в „Черешката на тортата“

Интригуващи кулинарни провокации и четири специфични седмици с изненадващи участници ще видят феновете в новите епизоди на „ Черешката на тортата “ - от понеделник до петък, в 20:00 ч. по NOVA. За първи път пред камерите на предаването кулинарни умения ще показа ръководител на Народното събрание. Зрителите ще видят още кулинарните оферти на почетни консули и професионални готвачи. Старт на новия сезон на паметния формат ще слагат част от смелите герои на най-екстремното риалити в българския ефирен ефир – „ Игри на волята “, броени дни преди форматът да се завърне с цялостна мощ по NOVA.
 Зорница Стоилова
Първи в приключението сили ще премерят състезателката по петобой Зорница Стоилова, рисковата Михаела Тодорова, танцуващата душа на формата Мирела Илиева, финалистът Филип Атанасов и огромният победител Алекса Ерски. Какво се е трансформирало за играчите една година след присъединяване им в предаването и ще съумеят ли да впечатлят началник Манчев с кулинарни умения? Какви ястия ще подготвят и ще бъдат ли мотив за разпределяне на ниски оценки, не пропускайте от понеделник по NOVA.
 Мирела Илиева
Във втората специфична седмица на „ Черешката на тортата “ пред феновете ще готвят почетни консули. Дипломатите освен ще подготвят присъщи блюда от страните, които съставляват, само че и ще опишат забавни и вълнуващи истории. В третата седмица на обичаното шоу за първи път ще гостува ръководител на Народното събрание, както и участници, известни със своята политическа активност. Този път обаче те ще се борят за плакета на началник Манчев.
 Михаела Илиева
Подобаващ свършек на специфичните епизоди на „ Черешката на тортата “ ще дадат професионални кулинари, които ще премерят сили в кухнята с неповторими оферти и майсторско осъществяване. Каква ще бъде тежката дума на началник Иван Манчев и кой ще си тръгне с плакета – феновете ще научат от понеделник до петък от 20:00 ч. в „ Черешката на тортата “.
 Филип Атанасов
Още забавна информация за „ Черешката на тортата “ може да откриете във  на предаването. Всички епизоди на поредицата могат да бъдат гледани и в  след излъчването им в ефир.
 Алекса Ерски
Източник: vesti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР