Интересна промяна направи УЕФА за реванша между АПОЕЛ и Ботев

...

Смениха съдиите на АПОЕЛ - Ботев

Интересна смяна направи УЕФА за реванша сред АПОЕЛ и Ботев от втория прелиминарен кръг на Лигата на конференциите. От съдийската комисия на централата смениха съдиите за дуела в Никозия.

Първоначално УЕФА разгласи като съдиите хърватска бригада, а основен съдия трябваше да бъде Дарло Бел.

Съдиите бяха заменени и мачът ще управлява датчанинът Мортен Крог, а негови помощници ще са Щефен Брамсен и Якоб Маструп, а четвърти рефер ще е Айдън Юслу и четиримата са датчани.

Не е ясна повода за промяната на съдиите, само че тя може да е подбудена от това, че идващият противник на спечелилия в двойката може да бъде хърватския Осиек.

В първия мач в София нямаше победител и срещата приключи 0:0 и всичко ще се взема решение на реванша в Никозия, който е този четвъртък от 20:00ч.
Източник: trafficnews.bg