Интер постигна победа с 2:0 при визитата си на Дженоа

...

Интер се върна на победния път срещу Дженоа

Интер реализира победа с 2:0 при визитата си на Дженоа на стадион " Луиджи Ферарис " в Генуа. Това стана в среща от 5-ия кръг на Серия " А ", а след нея грандът от Милано е трети в класирането с актив от 10 извоювани точки, като отборът изостава на 2 точки от водача Милан, който обаче е с мач по-малко.

Като цяло тимът на Антонио Конте тотално надигра своя съперник с притежание на топката от 62% и пет точни удара против нито един за съперника.

И двете попадения обаче пристигнаха през второто полувреме, откакто през първата част нямаше голове.

Лукаку откри резултата в 64-ата минута, откакто се оправи с неприятелски защитник в наказателното поле и по-късно с удар от близка отдалеченост не остави шансове на вратаря.

Второто и на процедура последно попадение за отбора от Милано бе дело на Д,Амброзио, който отклони една засечена към него топка на далечната греда във вратата с глава.

До самия край по този начин и нямаше повече попадения в този мач. Това е пета поредна победа за Интер против този съперник и пети мач в който грандът от Милано не позволява гол от " грифоните ".
Източник: fakti.bg