ИНДИАНАПОЛИС (AP) — Първото полувреме на Мача на звездите беше

...

Мачът на звездите на НБА отново показва тонове точки, липса на защита въпреки призивите за по-добра конкуренция

ИНДИАНАПОЛИС (AP) — Първото полувреме на Мача на звездите беше рекордно и не тъкмо по- конкурентно равнище на игра, което НБА търсеше.

Източната конференция водеше пред Западната конференция със 104-89 на полувремето в неделя вечерта – с най-вече маркирани 193 точки в полувреме на Мач на звездите. Предишният връх беше подложен предходната година, когато бяха маркирани 191 точки преди полувремето.

Изтокът изравни върха за точки във всяко полувреме; Западът също имаше 104 през втората половина на мача през 2016 година в Торонто, който завоюва със 196-173.

Незадължителен звук на отбрана беше заложен доста рано. Тайрис Халибъртън от Индиана означи пет тройки в период от 1:32 през първата четвърт, помагайки на Изтока да поведе с 53-47 след първите 12 минути.

Комисарят на НБА Адам Силвър и други ръководители на лигата търсеха по-конкурентоспособен Мач на звездите, откакто мачът от предишния сезон 184-175 беше необятно подложен на критика - и телевизионните рейтинги паднаха. <...