Кейтлин Кларк се аклиматизира отново към тренировките на Fever, докато се връща на тренировка за тренировъчен лагер
ИНДИАНАПОЛИС (AP) — Кейтлин Кларк изглеждаше като вкъщи си в Gainbridge Fieldhouse в неделя.
Тя носеше обичаната си подготвителна екипировка на Indiana Fever, протегна се и тичаше със съотборниците си и, несъмнено, блесна с присъщата си усмивка. И макар че тя не означи нито една тройка по време на откритата част от първата подготовка на тима в подготвителния лагер, всички знаят, че те ще се върнат – след време.
Засега самото завръщане на работа в осиновения ѝ роден град послужи като добре пристигнал отдих, откакто претърпя толкоз доста разочароващи обрати по време на измъчвания от травми сезон 2025.
„ Трудно е, доста е изолиращо да дойдеш на подготовка всеки ден и извозвам два часа в лекуване и рехабилитация и по-късно идваш тук и би трябвало да се появиш и да бъдеш най-хубавият съотборник, който можеш да бъдеш “, сподели тя. " Мисля, че това ме научи доста за това какво мога да върша, в случай че не съм на корта, и би трябвало да бъда техният максимален почитател. Мисля, че това беше ст...
Прочетете целия текст »




