Имаме си серия. Рейнджърс се опитваха да направят серия 3-1

...

„Up In The Blue Seats“ подкаст, епизод 159: Сериите Panthers Tie като Рейнджърс се завръщат у дома за игра 5

Имаме си серия.

Рейнджърс се опитваха да създадат серия 3-1 във Флорида във вторник, само че този път, за първи път в плейофите, не съумяха да завоюват в продълженията.

Пантерите надвиха в OT, с цел да изравнят серията с 2 победи всеки, защото Сините фланелки ще се завърнат вкъщи в четвъртък за решаваща игра 5.

Трудно е да се спори, че Пантерите евентуално са надиграли Рейнджърс през по-голямата част от тази серия, само че Сините фланелки към момента имат домакински лед и са на две победи от финала за Купа Стенли.

За да реагираме на загубата в Game 4 и да гледаме напред към останалата част от поредицата, ви предлагаме нов епизод от подкаста „ Up In The Blue Seats “ с Браян Бойл и Моли Уокър.

Подкаст „ Up In The Blue Seats “ с Браян Бойл и Моли Уокър:

ЗАЩИТА: Рейнджърите би трябвало да трансформират това, което вършат в отбранителната зона. Това не работи. Човек против човек не е методът, по който би трябвало да вървят, в случай че желаят да им...