Илон Мъск не се яви на призовка за среща в

...
Илон Мъск не се яви на призовка за среща в
Коментари Харесай

Илон Мъск не успя да се яви на призовка в Париж заради предполагаема злоупотреба с деца, deepfakes на X

Илон Мъск не се яви на призовка за среща в понеделник с парижките прокурори, където следователите преглеждат изказвания за непозволено държание, свързани с платформата на обществените медии X, в това число разпространяването на материали за полово принуждение над деца и deepfake наличие.

Мъск и Линда Якарино – някогашният изпълнителен шеф на X – бяха привикани за „ доброволни изявленията “, до момента в който други чиновниците на X трябваше да бъдат изслушани като очевидци през тази седмица, съгласно прокуратурата в Париж.

Мъск беше свикан след обиск, осъществен през февруари във френските пространства на X като част от следствие, намерено през януари 2025 година от отдела за киберпрестъпления на прокуратурата в Париж. Мъск и Якарино са били поканени в качеството си на мениджъри на X по време на разследваните събития. Якари...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР